samedi 21 décembre 2013

مجمعِ پر تناقضِ سازمانِ ملل!
مجمعِ عمومی‌ سازمانِ ملل در حالی‌ طرحِ حسن روحانی ( مبارزه با خشونت و افراط گرایی ) را تصویب کرد که چند روز قبل همین مجمع علیه نقض حقوق بشر در ایران قطعه نامه تصویب کرده بود، وقتی‌ در چنین جایی‌ به آن‌ رتبه و جایگاه چنین تناقض‌هایی‌ باشد دیگر باید گریست به حال مللی که شاید چشمی به این سازمان بین‌المللی داشته اند.
حال باید پرسید این مجمع بفکرشان نرسید بپرسند جنابِ روحانی که که چنین طرحهایی‌ را پیشنهاد می‌کند برای جامعه جهانی‌ چطور در داخلِ کشورش ذره‌ای از آن دیده نمی‌شود و خشونت و افراطی گرایی سرتاسرِ این کشور را فرا گرفته و در ابعادِ وحشتناک مردم را دچارِ آن کرده اند!!!

شاید هم نقضِ سیستماتیک و گستردهٔ حقوقِ مردم ایران به نظرِ اعضای این مجمع خشونت و افراط گرایی نیست!!
یا احتمالا حمایتِ حکومتِ ایران از احزابِ تروریستی حزب الله و حماس و همچین تشکیل سپاه قدس و سایرِ شبکه‌های تروریستی در خارج از کشور را ترویج و استحکامِ افراطی گرایی نمی‌دانند1 commentaire:

  1. آقا يکي هم جلوي اين خل وچل هاي ارتش سايبري رو بگيره!!بخصوص يک ديونه رو هم مامور تخريب دايره اجتماعي من کردند. ارتش سايبري وظيفه اش حمله به دايره اجتماعي پناهندگان ايراني است که با دشوار کردن شرايط زندگي براي پناهندگان آنها را به ايران برگرداند. اين کار را با خريدن اطلاعات شخصي پناهندگان از شرکت هاي دلال اطلاعات انجام ميدهد. تمامي شرکت هاي تلفن تمامي تماس هاي تلفني را بدون ذکر نام شخص و آدرس و اطلاعات بانکي به شرکت هاي دلال اطلاعات ميفروشند و ازکه به اين اطلاعات متا ديتا گفته مي‌شود و شرکت هاي ايميل و بيمارستان ها نيز اطلاعات ديگر مردم را که شرکت هاي دلال اطلاعات با نرم افزاري به نام اسمارت ام 3 تمامي اين اطلاعات را که بصورت زمان واقعي هست بصورت فايل اف تي پي از طريق شبکه تور و با گرفتن بيت کوين به هر کسي از جمله ارتش سايبري ميفروشد و اين افراد که به زبان هاي مختلف مسلط هستند و روانشناسي تخريب شخصيت را خوب بلد هستند با استفاده از تکنولوژي تماس با شماره محلي به دايره اجتماعي فرد مورد هدف حمله ميکنند يعني فرد با هر کسي که در ارتباط باشد را زنگ زده و وي را تخريب شخصيت ميکنند. پيشتر داراي 700 نفر دانشجوي حقوق و روانشناسي از کشورهاي آمريکاي جنوبي بودند که حدود ده سال پيش در قم آموزش ديده بودند و بعد به عنوان دانشجو به کشورهاي غربي فرستاده شده بودند و کازشان گرفتن مجوز از پليس و پرونده بيمارستان فرد جهت مطالعه بود و با اين بهانه ارتش سايبري به دايره اجتماعي فرد حمله ميکرد اين قانون تل 24 سپتامبر بود که با آکورد هيپا به پايان رسيد و البته اطلاعات ديگرافراد تتا 11مارچ سال 2014 تماما از دسترس شرکت ها خارج و به مرکز داده ها يا ابر محاسبه گر مه تحت کنترل دولت ها در غرب هستند ارسال خواهد شد و کسي به جز کاربر ديگر به آن دسترسي نخواهد داشت. حال من خواهشم از نخبگان سياسي ايران اين هست که به اين سياست پايان بدهند چون اولا زمان اين سياست پايان يافته و همه ميدانتد که 11 مارچ. آخرين روز دسترسي است و مدت 89 روز براياين سياست کافي نيست دوم با سسياست ترور شخصيت نه تنها نمتوانيد به نتيجه مورد نظر برسيد بلکه در آينده نياز به رضايت تک تک ايراني ها خواهيد داشت و اين کار براي شما کاري از پيش نخواهد برد. بنده در حال حاضر يکسال هست که به واسطه فروش اطلاعاتمتتوسط يک آشنا به ارتش سايبري و همچنين کمک به آنها در ساخت پرونده پارانويا براي من در اين مدت به دايره اجتماعي ام حملات زيادي شده. فقط خواستم به نخبگان سياسي در ايران بگويم که ادامه اينکار به هيچ عنوان به نفع پيشبرد سياست شما نيست و بهتر است که به اين کار خاتمه دهيد بخصوص که يک آدم سمج رو مسول پرونده من کردن و به هيچ عنوان حاليش نيست که قضيه تمام شده. ممنون ميشوم که به اين مساله هر چه زودتر پايان دهيد. چون من به زودي مدارک اصلي اقامتم را دريافت خواهم کرد و اين دسترسي اطلاعات نيز 80 روز ديگر پايان خواهد يافت وبا اين کار ففقط به مخالفان کسي که قرار است ايران را رهبري کند نخواهد بود.

    RépondreSupprimer

نظر شما بدون نظارت و سانسور پخش میشود